Poniedziałek 18.30 - cotygodniowe spotkanie w hotelu Rudnik, ul. Miła 2, Grudziądz

Galeria

Galerie Zdjęć

strona 1 z 4 1 2 3 4 NASTĘPNA

Piknik Rotariański RC Grudziądz i RC Grudziądz Centrum

data galerii: 2019-06-09
Piknik Rotariański RC Grudziądz i RC Grudziądz Centrum, wspaniała idea i szczytny cel, pozyskania funduszy na stypendia dla zdolnej młodzieży połączył te dwa kluby, należące do międzynarodowej organizacji Rotary.

Konferencja Interakt Club Grudziądz Centrum

data galerii: 2019-06-07
Interakt Club Grudziądz Centrum jako gospodarz konferencji podsumowującej kadencję 2018/2019 Konferencja odbyła się w malowniczym ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Zamkowym w Łasinie.

IV Charytatywny Bal

data galerii: 2019-03-02
Bale charytatywne to doskonała okazja do zebrania środków na statutowe cele różnych organizacji pomocowych. Od czterech lat działa w Grudziądzu Klub Rotary Grudziądz Centrum z siedzibą w Hotelu Rudnik.

Klubowa Wigilia

data galerii: 2018-12-14
Ostanie spotkanie klubu w roku kalendarzowym to tradycyjnie wigilijna wieczerza, którą świętowaliśmy wraz z naszymi rodzinami 14 grudnia 2018 r. w Hotelu Rudnik.

Szlachetna paczka

data galerii: 2018-12-07

strona 1 z 4 1 2 3 4 NASTĘPNA

Rotary to organizacja międzynarodowa

apolityczna i świecka, która łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań

Wspieranie pokoju

Obecnie około 42 mln osób jest wysiedlonych w wyniku konfliktów zbrojnych lub prześladowań. Rotary Peace Fellows doskonali umiejętności, by wzmocnić działania pro pokojowe na świecie oraz rozwija zdolności mediacyjne lokalnych liderów by zapobiegać konfliktom.

Walka z chorobami

Ponad 100 milionów ludzi każdego roku znacznie ubożeje z powodu wysokich kosztów medycznych. Staramy się poprawić i rozszerzyć dostęp do taniej i bezpłatnej opieki zdrowotnej na obszarach słabo rozwiniętych.

Dostarczanie czystej wody

Ponad 2,5 miliarda ludzi nie ma dostępu do odpowiednich urządzeń sanitarnych. Co najmniej 3000 dzieci umiera każdego dnia z powodu biegunek wywołanych nieczystą wodą. Dajemy społecznościom możliwość rozwijania i utrzymywania systemów wodnych i sanitarnych. Wspieramy badania związane z wodą.

Opieka nad matką i dzieckiem

Co najmniej 7 milionów dzieci poniżej 5 roku życia umiera co roku z powodu niedożywienia, słabej opieki zdrowotnej i złych warunków sanitarnych. Aby zmniejszyć te dane, zapewniamy szczepienia i antybiotyki dla dzieci oraz zwiększamy dostęp do podstawowych usług medycznych.

Wspieranie edukacji

67 milionów dzieci na świecie nie ma dostępu do edukacji a ponad 775 mln ludzi powyżej 15. roku życia to analfabeci. Naszym celem jest wspieranie lokalnych społeczności w ich dążeniu do uzyskania podstawowej edukacji i umiejętności pozwalających na godne życie.

Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości

Prawie 1,4 mld zatrudnionych ludzi żyje za mniej niż 1,25 $ dziennie. Realizujemy takie projekty, które zwiększają rozwój gospodarczy lokalnych społeczności i umożliwiają godną i efektywną pracę osobom młodym oraz starszym.