Dar dla Domu Dziecka w Białochowie.

Delegacja Klubu Rotary Grudziadz Centrum oraz Olimpia Biznes Klub była na spotkaniu   w Domu Dziecka w Białochowie, podczas którego przekazała voucher na pobyt dzieci          w Karpaczu. Fundusze na ten cel zostały zebrane podczas Balu Charytatywnego, który się odbył 27-go stycznia tego roku. Członkowie Klubu spotkali się z niesamowitą gościnnością Pani Dyrektor Ośrodka. Nie kryła wzruszenia, nie szczędziła miłych słów.

662EE201-D72E-4FDD-BB17-C63287EA456B
W takich momentach wszyscy utwierdzamy się w tezie: ”Warto pomagać i razem możemy więcej”.

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Dar dla Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu.

Klub Rotary Grudziądz Centrum zakupił i przekazał Regionalnemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Grudziądzu 10 materacy przeciwodleżynowych. Dyrekcja oraz personel był nade wszystko wdzięczny za dar, który niewątpliwie będzie bardzo pomocny
i niezbędny dla pacjentów  Oddziału Medycyny Paliatywnej.

91490EFA-C196-4936-9F60-3972E6D5C106C526EF11-0D80-4266-B0AB-56B128C3630B
Rotary Club nie spoczywa na laurach i już planuje kolejne akcje .

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Bal Charytatywny

        27.01.2018 odbył się Bal Charytatywny zorganizowany wspólnie z Klubem Biznesu.Na pięknej sali w restauracji Rudnik bawiło się 150 osób. Celem było zebranie jak największej kwoty na wyjazd w góry  dla dzieci z Domu Dziecka z Białochowa w których jak do tej pory, nigdy nie byli  oraz  zakup sprzętu dla Akademii Piłkarskiej. Podczas balu odbywały się licytacje m.in. obrazu pędzla Klary Stolp, koszulka i piłka Marcina Gortata, godzinny lot motolotnią, przejażdżka Jaguarem, bon na roczne mycie w Myjnia-Spa i wiele innych równie atrakcyjnych.

IMG_0947

Była także przygotowana loteria fantowa z fantastycznymi wygranymi, gdzie wartość każdego losu przewyższała jego wartość .Bal uświetnił kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra wywodzący się z musicalu Metro ,oraz duet Sax& Decks. Zabawa w wyśmienitym towarzystwie oraz przy wspaniałej muzyce i występach trwała do białego rana.

IMG_0948

Zamierzony cel został osiągnięty . Wszystkim obecnym na balu gościom dziękujemy !!!!

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Szlachetna paczka.

               Już po raz kolejny nasz Klub zaangażował się w akcję „Szlachetnej Paczki”.
Dzięki zaangażowaniu klubowiczów przygotowana została paczka dla samotnego, starszego, chorego Pana Janusza. Zakupiona została żywność, słodycze, środki czystości oraz higieny osobistej.

IMG_0097Ponadto skompletowana została ciepła odzież, koc, kołdra zimowa i letnia, pościel, ręczniki,obrusy,ciepłe obuwie zimowe oraz śniegowce. Spełniając prośbę pana Janusza zakupione zostały talerze, garnki, patelnia i czajnik. Zważywszy na czas przedświąteczny dołączone do paczki zostały również drobne upominki aby święta były jeszcze przyjemniejsze.

IMG_0100

Opublikowano Aktualności | Skomentuj